KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14487002
nr 1448 7002
Emanuel Javelid
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, "Apelsin". Signerad, numrerad 19/50, Giclee fine art. Bildmått: 40x45 cm, yttermått inklusive ram: 44x61 cm, oramat löst blad
Emanuel Javelid, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:51:24